Winkelmandje tonen (0 Artikel) Uw accountVerlanglijstje tonenNaar de kassa

SFX HD Masterclass - 1 dag 14/03/2025

SFX HD Masterclass - 1 dag 14/03/2025

Deze cursus biedt een introductie tot make-up effecten, inclusief materialen, technieken en processen. Je leert over on-set etiquette, medische overwegingen en allergieën. Daarnaast wordt er aandacht besteed aan alcohol-gebaseerde make-up, zowel in palet- als vloeibare vorm, evenals aan Glazing Gels en AquaGels.

Verder leer je over FormGel, inclusief aanbrengen, vormen en kleuren, met praktische oefeningen voor een snee en een brandwond. Je wordt geïntroduceerd in prothetische 'Pro-Bondo' littekens en wonden, inclusief aanbrengen, kleuren en praktische toepassing. Ook silicone protheses komen aan bod, met aandacht voor aanbrengen, kleuren en praktische oefening.

Tot slot leer je over bloed- en vuileffecten en de veilige verwijdering van prothetische apparaten. De cursus wordt afgesloten met een Q&A-sessie.

Datum: 14/03/2025
Duur: 1 dag

9.00 - 12.00 ochtendprogramma
12.00 - 13.00 lunch
13.00 - 17.00 middagprogramma

Kosten 150,00 incl BTW

N.B. onder voorbehoud van voldoende inschrijvingen

Workshops worden gegeven op de volgende locatie:

Jean Henri Dunantstraat 38 
1561 BC Krommenie


FormX Newsletter Nieuwsbrief Over ons Contact Verkoopvoorwaarden Verzending FormX Academy Merken we have vacancies Toepassingen Is dit de baan voor jou?

Wij gebruiken cookies om onze website te optimaliseren en u de best mogelijke online ervaring te bieden. Door op "alles accepteren" te klikken gaat u hiermee akkoord. Geavanceerde instellingen